Co nabízí naše vanilla?

Nemusíš mít strach vyzkoušet zahrát si na serveru, kde nejsou žádné residence, kde můžeš až na pár základních pravidel dělat, co jen se ti zlíbí.

 
Ochrana věcí přes coreprotect

Jsme vanilla, a proto má každý přístup všude a teoreticky můžeš občas o něco přijít. Nemusíš mít ale strach. Veškeré transakce v truhlách, záznamy o stavbě a ničení blocků a inventáře hráčů jsou ukládány do databáze, kterou si můžeš přes jeden příkaz zkontrolovat. Stačí napsat "/co i" a kliknout na block/truhlu, kterou chceš kontrolovat. 

Skvělá komunita a pohotový admin team

Aby naše komunita mohla fungovat, je zde povolen přístup pouze hráčům od 13 let (bez výjimek). Proto se ti pouze málokdy stane, že bys musel řešit nějaké závažnější problémy a pokud takový případ nastane, náš tým adminů je k dispozici skoro pořád.

Všichni jsme si rovni - Žádné výhody pro nikoho

Jsme striktně proti výhodám za peníze. Nechceme žádné létající VIP a adminy s creativem. U nás se nemusíš bát. VIP a sponzoři u nás kromě pár vizuálních efektů (barevné písmo, sednutí na jakýkoliv block) nemají žádné výhody oproti jiným hráčům - to samé platí pro adminy a helpery.